Geoblog.pl    Sylwina    Podróże    Malmo    Malmo 2015
2016

Malmo 2015

Szwecja
Szwecja, Malmö

Objazdówka samochodem (wraz z psem york) 10 dni od 22.12.15 do 1.01.2016 Drezno, Lipsk , Hanover, Hamburg, Kilonia, Malmo, Kopenhaga, Rostock, Szczecin.

Przyznam się że słabo się przygotowaliśmy bo nie doczytaliśmy na necie, a nawet nam nie przyszło do głowy że odcinek Kopenhaga - Malmo ( 1 strone kilka km bedzie nas kosztowa c ok 200 pln ), a my zapłaciliśmy troszke bo najpierw Malmo, a później Kopenhaga bo z Danii mieliśmy z Gedser prom do Rostock i dlatego taka decyzja, a nie inna mi się Malmo nie podobało.

27.12 przyjazd wieczorem do Malmo ( hotel park inn , w kilku park inn spaliśmy , ale ten ma plus że na wejsciu są dla psa smakołyki ,miska z woda oraz reczniki aby wycierać łapki ) , Byliśmy bardzo głodni a chyba ok g.21 zajechaliśmy wiec przez neta wyszulaiśmy MC bo to najtansze i poszliśmy do centrum ok 20 minut pieszo bo był jedyny w okolicy gdzie chyba do 4 rano jest otwarty.
28.12 zwiedzanie miasta i parku jest w centrum wieczorem poszliśmy spać . ( mielismy punktu miles more i przez strona partnerska rezerowaliśmy noclegi 2 w tym mieście wraz ze śniadaniem ).

! Komentarze moga dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy

Zasoby: 37 wpisów37 53 komentarze53 610 zdjęć610 0 plików multimedialnych0

28.10.2016 - 28.10.2016